Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 215/40 R18 89W

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)215/40 R18 89W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814840785
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  131,8 €

Цена по парче

131,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот