Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 205/60 R16 92H

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814840624
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  81,8 €

Цена по парче

81,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот