Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 205/55 R17 91V

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)205/55 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814830670
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  85 €

Цена по парче

85 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот