Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 195/55 R16 87V

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814814984
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  113,7 €

Цена по парче

113,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот