Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 165/70 R14 81H

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)165/70 R14 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814949754
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  60,9 €

Цена по парче

60,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот