Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 245/40 R18 97W

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21245/40 R18 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814979942
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  144 €

Цена по парче

144 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот