Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 235/55 R19 105W

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21235/55 R19 105W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814959012
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  138,9 €

Цена по парче

138,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот