Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 235/45 R17 97Y

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21235/45 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814997762
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  120,5 €

Цена по парче

120,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот