Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 225/55 R18 98V

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21225/55 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814959098
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  125,9 €

Цена по парче

125,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот