Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 205/60 R16 96H

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814937430
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  82,6 €

Цена по парче

82,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот