Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 195/60 R15 88H

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814958909
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  65,1 €

Цена по парче

65,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот