Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 175/65 R14 82T

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814958824
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  53,2 €

Цена по парче

53,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот