Споредете до 4 продукти:

Yokohama Aspec A349A 195/65 R15 91H

Yokohama

Yokohama Aspec A349A195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814679583
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  69,5 €

Цена по парче

69,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот