Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 295/30 R22 103Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)295/30 R22 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814881986
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
75 dB

Највисока цена:  307,3 €

Цена по парче

307,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,89 €

Назад кон врвот