Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 275/40 R22 108Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)275/40 R22 108Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814917067
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  298,8 €

Цена по парче

298,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот