Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 285/40 ZR19 103Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)285/40 ZR19 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814974275
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  252,8 €

Цена по парче

252,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот