Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 265/40 ZR20 104Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)265/40 ZR20 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814850937
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  223,2 €

Цена по парче

223,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот