Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 265/30 ZR19 93Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)265/30 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814975807
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  223,7 €

Цена по парче

223,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот