Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 255/35 ZR20 97Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)255/35 ZR20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814843250
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
73 dB

Највисока цена:  196,3 €

Цена по парче

196,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот