Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 235/40 ZR20 96Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)235/40 ZR20 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814954949
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  241 €

Цена по парче

241 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот