Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 225/40 ZR19 93Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)225/40 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814843243
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
A
72 dB

Највисока цена:  168,7 €

Цена по парче

168,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот