Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 225/40 ZR18 92Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)225/40 ZR18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814979089
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  92,5 €

Цена по парче

92,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот