Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 285/35 R18 97Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)285/35 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814793036
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  189,5 €

Цена по парче

189,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот