Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 275/40 R18 103Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)275/40 R18 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814954970
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  240,8 €

Цена по парче

240,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот