Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 235/55 R20 102V

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)235/55 R20 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814955045
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
72 dB

Највисока цена:  266,3 €

Цена по парче

266,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот