Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 235/45 ZR19 95Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)235/45 ZR19 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814948634
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
E
71 dB

Највисока цена:  201,9 €

Цена по парче

201,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот