Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 225/50 R16 92V

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)225/50 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814803674
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  133,6 €

Цена по парче

133,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот