Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V103S) 255/45 R18 99Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V103S)255/45 R18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814796686
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  150,8 €

Цена по парче

150,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот