Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 225/45 R16 89W

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)225/45 R16 89W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814979348
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  132,3 €

Цена по парче

132,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот