Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 205/50 R16 87V

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)205/50 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814979492
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  145,5 €

Цена по парче

145,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот