Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 275/30 R20 97W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701275/30 R20 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814945503
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  149,5 €

Цена по парче

149,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот