Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 265/35 R18 97W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701265/35 R18 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814945435
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  128,9 €

Цена по парче

128,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот