Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 235/40 R17 90W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701235/40 R17 90W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814944148
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  124,8 €

Цена по парче

124,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот