Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 235/35 R19 91W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814899837
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  140,2 €

Цена по парче

140,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот