Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 215/45 R16 90W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701215/45 R16 90W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814944186
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  105,2 €

Цена по парче

105,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот