Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 205/50 R15 86V

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701205/50 R15 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814900229
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  117,1 €

Цена по парче

117,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот