Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 205/40 R18 86W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701205/40 R18 86W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814899882
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
67 dB

Највисока цена:  123,8 €

Цена по парче

123,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот