Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 205/40 R17 84W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814944124
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  103,2 €

Цена по парче

103,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот