Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan dB V552 195/65 R15 91H

Yokohama

Yokohama Advan dB V552195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814927691
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  69 €

Цена по парче

69 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот