Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 295/30 R18 98Y

Yokohama

Yokohama Advan A052295/30 R18 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814900748
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  435,3 €

Цена по парче

435,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот