Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 265/45 R18 104Y

Yokohama

Yokohama Advan A052265/45 R18 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814961916
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  208,7 €

Цена по парче

208,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот