Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 255/40 ZR20 101Y

Yokohama

Yokohama Advan A052255/40 ZR20 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814962036
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  347,5 €

Цена по парче

347,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот