Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 245/35 ZR20 95Y

Yokohama

Yokohama Advan A052245/35 ZR20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814995263
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  290,2 €

Цена по парче

290,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот