Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 225/50 R15 95V

Yokohama

Yokohama Advan A052225/50 R15 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814961992
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  222,6 €

Цена по парче

222,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот