Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 225/45 R16 93W

Yokohama

Yokohama Advan A052225/45 R16 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814900878
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  245,5 €

Цена по парче

245,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот