Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 205/55 R16 94W

Yokohama

Yokohama Advan A052205/55 R16 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814900915
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  253 €

Цена по парче

253 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот