Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 195/50 R15 86V

Yokohama

Yokohama Advan A052195/50 R15 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814962012
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  184,4 €

Цена по парче

184,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот