Споредете до 4 продукти:

Yokohama 107ZL 315/70 R22.5 154/150L

Yokohama 107ZL
Yokohama 107ZL
Yokohama

Yokohama 107ZL315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
4968814825478
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  661,1 €

Цена по парче

661,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот