Споредете до 4 продукти:

Winter Tact WT 81 Реставрирани 205/60 R16 92H

Winter Tact

Winter Tact WT 81 Реставрирани205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Winter Tact
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
4037392260169
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  43,70 €

Цена по парче

43,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,43 €

Назад кон врвот