Споредете до 4 продукти:

Westlake WTX1 285/70 R19.5 150J

Westlake WTX1
Westlake WTX1
Westlake WTX1
Westlake

Westlake WTX1285/70 R19.5 150J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
J
EAN:
6927116105983
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  327,30 €

Цена по парче

327,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот